
Monocryastline Domestic Solar Power Plant
Price: 95200.00 INR / Unit
(85000.00 INR + 12% GST)
Get Latest Price
MRP:
96000.00 INR / Unit
Weight :
100.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Other, Solar Power Plant |
| Material | Monocryastline |
| Switch Mode | Automatic Switch |
| Payment Terms | Cash Advance (CA) |
| Delivery Time | 7 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Pkg Box Breadth | 55.00 in |
| Moq | 1 |
| Pkg Box Length | 65.00 in |
| Min Quantity | 1 |
| Product Unit | 1 Unit/Units |
| Weight | 100.00 Kilogram |
| Unit Type | Unit/Units |
| Brand Name | S & M INTERNATIONAL |
| Mop | 1 |
| Currency | INR |
| Returnable | No |
| Stock Quantity | 10 |
| Shipping Type | free |
| Packsize | 1 |
| Max Quantity | 10 |
| GSTIN | 12% |
| Pkg Box Height | 30.00 in |
| Price Type | fixed |
| MRP | 96000.00 INR |
| Price | 85000.00 INR (Approx.) |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
12
Establishment
1998
Working Days
Monday To Saturday
Payment Mode
Cash Advance (CA)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Bengaluru, Karnataka
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr Bikram Kalsey
Address
Door No. 2, Brunton Road, Richmond Road, SNS Manor, Bengaluru, Karnataka, 560025, India
solar power plants in Bengaluru
Report incorrect details











































