
Laptop Adapter (19v 2.64a 50w 4.8*1.8 Black)
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Output Voltage | 19V |
| Output Current | 2.64A |
| Output Power | 50W |
| Connector Size | 4.8x1.7mm |
| Color | Black |
| Origin | China |
| Usage | Power laptops requiring 19V, 2.64A input |
| Features | Power Supply, Laptop charging, Reliable Power, Efficient Design, Cost-effective |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, miracle golobal inport$export limited has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Computer Accessories in bulk from miracle golobal inport$export limited at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Supplier
Establishment
2010
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Shenzhen, Guangdong
Name
Mr. Thomas Shi
Address
Room 1702, aoxinya building, Caitian road, futian district, Shenzhen, Guangdong, 518101, China
laptop adapter in Shenzhen
Report incorrect details








































