
Laptop Adapters - High-quality Raw Material Build | Excellent Performance And Durability
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Power Output | 19V |
| Output Current | 3.42A |
| Connector Type | DC jack |
| Cable Length | 1.8m |
| Input Voltage | 100-240V |
| Compliance | CE, FCC |
| Usage | Powering Acer laptops |
| Features | Reliable power, Efficient charging, Durable design, Easy to use, Compact size |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Shenzhen Yobest Technology has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Computer Accessories in bulk from Shenzhen Yobest Technology at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Establishment
1993
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Shenzhen, Guangdong
Name
Mr. Ryan Wu
Address
2F, Building A, Hi-Tech Industrial Zone, Bantian Street, Shenzhen, Guangdong, 518000, China
laptop adapter in Shenzhen
Report incorrect details



































