
Ceiling Fan - 600 Mm | High Durability, High Quality, High Speed, Low Power Consumption, Stable Performance, Easy To Install, Best Quality Finish, Noiseless Operation
Price: 1416.91 INR
(1200.77 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
1910.00 INR / Piece
Weight :
4.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
2
In Stock
Product Specifications
| Type | Ceiling Fan Sub-Economy Maxima 600 mm White CF, Other |
| Installation Type | Ceiling |
| Power Source | Electrical |
| Payment Terms | Paypal |
| Main Domestic Market | All India |
| Stock Quantity | 15 |
| GSTIN | 18% |
| MRP | 1910.00 INR |
| Price Type | fixed |
| Moq | 2 |
| Brand Name | Bajaj |
| Returnable | No |
| Pkg Box Breadth | 31.00 cm |
| Mop | 2 |
| Currency | INR |
| Product Unit | 2 Piece/Pieces |
| Price | 1200.77 INR (Approx.) |
| Packsize | 1 |
| Pkg Box Height | 24.00 cm |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Weight | 4.00 Kilogram |
| Shipping Type | free |
| Pkg Box Length | 54.00 cm |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Minimum Ordered Packs | 2 |
Product Overview
Key Features
Durability
High Quality
High Speed
Low Power Consumption
Stable Performance
Easy To Install
Best Quality Finish
Power Saver
Noiseless
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, JINMY GLOBAL has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Fan in bulk from JINMY GLOBAL at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company, Wholesaler, Retailer
Employee Count
20
Establishment
2017
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AFJPJ9883N1ZH
Payment Mode
Cash on Delivery (COD), Cash Advance (CA)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AFJPJ9883N1ZH
New Delhi, Delhi
proprietor
Ms Shikha Jain
Address
A-701, SEC.-19B, DWARKA, New Delhi, Delhi, 110075, India
Report incorrect details










































