
Poultry House Exhaust Fan - Installation Type: Ceiling
Price: 32000.00 INR / Piece
(32000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
32000.00 INR / Piece
Weight :
0.00 Tonne
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Type | Other |
| Installation Type | Ceiling |
| Power Source | Electrical |
| Material | Stainless Steel |
| Remote Operated | No |
| Payment Terms | Cash Advance (CA) |
| Delivery Time | 1 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Pkg Box Breadth | 0.00 in |
| Shipping Type | flat_rate |
| MRP | 32000.00 INR |
| Shipping Rate | 32000.00 |
| Currency | INR |
| Packsize | 1 |
| Price | 32000.00 INR (Approx.) |
| Brand Name | MAAB POULTRY AUTOMATION |
| Mop | 1 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Pkg Box Length | 0.00 in |
| Returnable | No |
| Price Type | fixed |
| Stock Quantity | 300 |
| Moq | 1 |
| Pkg Box Height | 0.00 in |
| Weight | 0.00 Tonne |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Exporter, Importer, Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
2012
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
36AAUFM3200A1ZP
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 36AAUFM3200A1ZP
Hyderabad, Telangana
Managing Partner
Mr M Aleemuddin Baksh
Address
Plot No. 16-2-836/4/B/7, India House, Saidabad, 4Th Floor, Press Colony, Hyderabad, Telangana, 500059, India
exhaust fan in Hyderabad
Report incorrect details








































