



Automatic Cnc Wire Cut Edm Machine - General Use: Industrial
Price: 678500.00 INR / Unit
(575000.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
678500.00 INR / Unit
Weight :
150.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| General Use | Industrial |
| Material | Stainless Steel |
| Computerized | No |
| Automatic | Yes |
| Power Source | Electric |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 10 Per Month |
| Delivery Time | 2-10 Days |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Main Export Market(s) | Asia |
| Main Domestic Market | All India |
| GSTIN | 18% |
| Product Unit | 1 Unit/Units |
| Shipping Rate | 350000.00 |
| Pkg Box Height | 50.00 in |
| Packsize | 1 |
| Pkg Box Breadth | 35.00 in |
| Unit Type | Unit/Units |
| MRP | 678500.00 INR |
| Price Type | fixed |
| Pkg Box Length | 24.00 in |
| Returnable | No |
| Brand Name | Unique Machineries |
| Stock Quantity | 5 |
| Mop | 1 |
| Weight | 150.00 Kilogram |
| Currency | INR |
| Shipping Type | flat_rate |
| Price | 575000.00 INR (Approx.) |
| Moq | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Employee Count
15
Establishment
2020
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27APJPL1925M1ZJ
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cheque/DD
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27APJPL1925M1ZJ
Pune, Maharashtra
Managing Director
Mr Nikesh
Address
Gat No. 1614, Patil Nagar, Chikhali, Pune, Maharashtra, 411019, India
cnc wire cut edm machine in Pune
Report incorrect details




























