
Semi Automatic Chest Press Machine
Price: 73500.00 INR / Piece
(70000.00 INR + 5% GST)
Get Latest Price
MRP:
80000.00 INR / Unit
Weight :
70.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Payment Terms | Cash in Advance (CID), Cheque, Cash Advance (CA) |
| Supply Ability | 5 Per Week |
| Delivery Time | 7-10 Days |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Packaging Details | Packed by Pallets |
| Main Domestic Market | All India |
| Price Type | fixed |
| Shipping Rate | 6.00 |
| Currency | INR |
| Product Unit | 1 Unit/Units |
| Shipping Type | order_percent |
| Mop | 1 |
| MRP | 80000.00 INR |
| Returnable | No |
| Price | 70000.00 INR (Approx.) |
| Weight | 70.00 Kilogram |
| Min Quantity | 1 |
| GSTIN | 5% |
| Pkg Box Length | 10.00 cm |
| Unit Type | Unit/Units |
| Pkg Box Height | 10.00 cm |
| Max Quantity | 10 |
| Pkg Box Breadth | 10.00 cm |
| Moq | 1 |
| Stock Quantity | 10 |
| Brand Name | three fitness consultant |
| Packsize | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
Product Overview
Key Features
Product details:
Brand - Three fitness.
Use - Gym.
Payment Mode - Cash /DD/NEFT
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, three fitness consultant has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Body Building & Gym Equipments from three fitness consultant at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Thane, Maharashtra
Name
Bharat Patil
Address
1/11, chaitanya chs, dada patil wadi, near thane rly station, thane w, Thane, Maharashtra, 400602, India
chest press machine in Thane
Report incorrect details



























