
Night Vision Cctv Camera By M.k Solutions
Price: 230.00 INR / Piece
(230.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
87
In Stock
Product Specifications
| Material | Aluminum |
| Dimensions | 10x5x7 inches |
| Resolution | 1080p |
| Lens | 2.8mm |
| IR LEDs | 48 |
| Power | 12V DC |
| Weight | 2 lbs |
| Features | Night vision, High resolution, Wide angle, Easy installation, Durable design, Remote viewing, Motion detection |
| Payment Terms | Telegraphic Transfer (T/T), Others |
| Delivery Time | 1 Week |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Main Export Market(s) | Asia |
| Main Domestic Market | All India |
| Stock Quantity | 1250 |
| Price | 230.00 INR (Approx.) |
| Moq | 1 |
| Mop | 87 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Price Type | fixed |
| Returnable | No |
| Currency | INR |
| Packsize | 1 |
| Brand Name | M.K Solutions |
| Product Unit | 87 Piece/Pieces |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 87 |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, M.K Solutions has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Surveillance Equipment in bulk from M.K Solutions at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
New Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Rahul Nainiwal
Address
Plot No.176, Ground Floor, Gali No. 42, Dr. Ambedkar Nagar, Phase 2, Near DDA Flat, New Delhi, Delhi, 110062, India
Report incorrect details









































