
Night Vision Cctv Camera By Shree Balak Enterprises
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic,metal |
| Dimensions | 10x10x10cm |
| Resolution | 720p |
| IR LEDs | 12 |
| Power | 12V |
| Lens | 3.6mm |
| Connectivity | Wireless |
| Features | Night vision, Clear image, Easy install, Security focus, Durable design, Remote viewing, Motion detection |
| Payment Terms | Cash Against Delivery (CAD) |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Shree Balak Enterprises has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Surveillance Equipment in bulk from Shree Balak Enterprises at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Ludhiana, Punjab
Proprietor
Mr. Manoj Karwal
Address
No. B-22/3245/3, Street No 2, Haibowal, Rishi Nagar, Near Dairy Complex, Ludhiana, Punjab, 141001, India
cctv camera in Ludhiana
Report incorrect details










































