
Cctv Camera Power Supply - Premium Quality Raw Materials, Compact Design For Dvr And Led Integration
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Input Voltage | 100-240VAC |
| Output Voltage | 12VDC |
| Output Current | 5A |
| Material | Metal |
| Dimensions | 10x5x3cm |
| Weight | 0.5kg |
| Warranty | 2 Years |
| Features | Reliable power, Stable voltage, Long warranty, Wide compatibility, Easy installation, Cost effective, Secure system |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
Specifications:
CCTV camera, DVR and LED attached
Company Details
Business Type
Exporter, Importer, Manufacturer, Supplier
Employee Count
20
Establishment
2008
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07BBKPS5366P1ZO
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cheque/DD
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07BBKPS5366P1ZO
New Delhi, Delhi
Director
Mr Ajit Sharma
Members since
2 Years
Address
Kh No - 615/1, First Floor, Piller No - 515, Sbi Wali Gali Mundka, New Delhi, Delhi, 110041, India
wireless remote control in New Delhi
Report incorrect details




























