



Mobile Earphone - 8mm Drivers, 20-20khz Frequency Response, 32 Ohms Impedance, 1.2m Cable Length | Deep Bass, Call Control, Wired Connectivity, Black Color
Price: 22.00 INR / Piece
(22.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
500
In Stock
Product Specifications
| Color | Black |
| Connectivity | Wired |
| Driver Size | 8mm |
| Frequency Response | 20-20kHz |
| Impedance | 32 ohms |
| Cable Length | 1.2m |
| Usage | Mobile phone calls and music listening |
| Features | Deep Bass, Wired Connection, Call Control, Mobile Compatible |
| Supply Ability | 5000 Per Day |
| Delivery Time | 7 Days |
| Packaging Details | BOX |
| Main Domestic Market | All India |
| Brand Name | RIDAANZ |
| Stock Quantity | 2500 |
| Mop | 500 |
| Moq | 500 |
| Price | 22.00 INR (Approx.) |
| Packsize | 1 |
| Price Type | fixed |
| Currency | INR |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Returnable | No |
| Product Unit | 500 Piece/Pieces |
| Minimum Ordered Packs | 500 |
| Minimum Order Quantity | 500 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
9
Establishment
2016
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27AJTPR5829A1ZT
Certification
ridaanz
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AJTPR5829A1ZT
Mumbai, Maharashtra
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Hari Singh Rathore
Members since
4 Years
Address
4th Floor, 41 No Building, Abhishek Building, Samuel Street, Masjid Bunder, Mumbai, Maharashtra, 400003, India
mobile earphone in Mumbai
Report incorrect details

































