
Mobile Earphone
Price:
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
100
Brand Name :
Kushal Electronics
In Stock
Product Specifications
| Connector Type | 3.5mm |
| Cable Length | 1.2m |
| Driver Size | 10mm |
| Frequency Response | 20-20kHz |
| Impedance | 32Ω |
| Sensitivity | 100dB |
| Usage | Mobile phone audio |
| Color | Pink |
| Material | Plastic, Metal |
| Features | Lightweight, Flexible, Easy connect, Durable, Stylish, Affordable |
| Main Domestic Market | All India |
Company Details
Business Type
Distributor, Supplier
Employee Count
12
Establishment
1996
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Mumbai, Maharashtra
Proprietor
Mr. Ramesh Jain
Address
Shop No. 1, BMC Building No. 1, S. S. Musafirkhana Road, Opp. Dilkush Building, Near Manish Market, Musafir Khana, Mumbai, Maharashtra, 400001, India
wired earphone in Mumbai
Report incorrect details































