
Mobile Accessories
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Brand | JBL |
| Model | Mini Boost |
| Color | Gold |
| Connectivity | Bluetooth |
| Power | 5W |
| Dimensions | 70 x 70mm |
| Weight | 200g |
| Usage | Amplify audio for mobile devices and laptops. Ideal for personal use. |
| Battery | 3.7V |
| Material | Aluminum |
| Features | Portable audio, Wireless sound, Compact design, JBL quality, Bluetooth enabled |
Company Details
Business Type
Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
3
Establishment
2016
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07DNMPK2688L1Z8
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07DNMPK2688L1Z8
New Delhi, Delhi
Accepts only Domestic inquiries
Manager
Mr. Vishal
Address
B No. G-3, Mobile Hub Hardhyan Singh Road, Gaffar Market, Karol Bagh, New Delhi, Delhi, 110005, India
Report incorrect details








































