
Mobile Accessories - Plastic And Metal Design | Bluetooth 5.0, 300mah Battery, 10 Hours Talk Time, 200 Hours Standby
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Headphones |
| Color | Black |
| Connectivity | Bluetooth |
| Battery Life | 8 hours |
| Drivers | 40mm |
| Weight | 150g |
| Frequency Response | 20-20kHz |
| Usage | Music listening and calls on mobile devices |
| Features | Wireless audio, Portable design, Comfortable fit, Easy pairing, Long battery |
Company Details
Business Type
Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
3
Establishment
2016
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07DNMPK2688L1Z8
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07DNMPK2688L1Z8
New Delhi, Delhi
Accepts only Domestic inquiries
Manager
Mr. Vishal
Address
B No. G-3, Mobile Hub Hardhyan Singh Road, Gaffar Market, Karol Bagh, New Delhi, Delhi, 110005, India
Report incorrect details








































