





Cctv Camera
Price: 950 INR / Box
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
1 Box
Brand Name :
Hikvison
In Stock
Product Specifications
| Image sensor | 1/2.7" |
| Lens | 2.8mm |
| Resolution | 1080p |
| Night vision | IR |
| Power | 12V DC |
| Dimensions | 100x100x100mm |
| Material | Plastic |
| Features | HD video, IP connectivity, Remote viewing, Night vision, Motion detection, Easy installation, Secure access, Affordable price |
| Supply Ability | ready stock Per Day |
| Delivery Time | 1 day Days |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Service Provider, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
25
Establishment
2011
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27DNWPS4593E2Z2
Payment Mode
Cash in Advance (CID)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27DNWPS4593E2Z2
Pune, Maharashtra
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Manoj Arun Salunke
Address
B No. 3, Kudale Patil Angan, In Front of Abhiruchi Mall, Pune, Maharashtra, 411051, India
cctv network camera in Pune
Report incorrect details









































