
Silver Automatic Pasteurizer Plant
Price: 700000.00 INR / Unit
(700000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
700000.00 INR / Unit
Weight :
0.01 Tonne
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | Silver |
| Product Type | Pasteurizer Plant |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 220-440 Volt (v) |
| Feature | High Performance |
| Payment Terms | Cheque |
| Supply Ability | 1 Per Day |
| Delivery Time | 4 Week |
| Main Domestic Market | All India |
| Currency | INR |
| Brand Name | AIRTEMP REFRIGERATION SERVICES |
| Mop | 1 |
| Unit Type | Unit/Units |
| Max Quantity | 10 |
| Moq | 1 |
| Pkg Box Length | 0.01 cm |
| Weight | 0.01 Tonne |
| Color | Silver |
| Pkg Box Breadth | 0.01 cm |
| Packsize | 1 |
| Min Quantity | 1 |
| Stock Quantity | 5 |
| Price Type | fixed |
| Shipping Rate | 500.00 |
| Returnable | No |
| Shipping Type | flat_rate |
| MRP | 700000.00 INR |
| Pkg Box Height | 0.01 cm |
| Product Unit | 1 Unit/Units |
| Price | 700000.00 INR (Approx.) |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Exporter, Importer, Manufacturer, Service Provider, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
1991
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
24AGXPP8466E1ZP
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24AGXPP8466E1ZP
Ahmedabad, Gujarat
Director
Mr Dipak K Patel
Members since
21 Years
Address
4, Kotadiya Estate, Opp. Raj Rani Beda Works, Nr. Gaytri Gardan, Ambicanagar, Odhav, GIDC, Ahmedabad, Gujarat, 382415, India
milk pasteurization plant in Ahmedabad
Report incorrect details





























