
Air Conditioner
Price: 1000 INR / Piece
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
1 Piece
In Stock
Product Specifications
| Type | Split system |
| Color | White |
| Refrigerant | R32 |
| Power | 1.5kW |
| Dimensions | 800x300x200 mm |
| Weight | 25kg |
| Usage | Space cooling in homes, offices, shops etc. |
| Features | Cooling, Efficient, Quiet operation, Easy install, Reliable, Durable |
| Supply Ability | 100 Per Day |
| Delivery Time | 1 Days |
Product Overview
Key Features
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Nagpur, Maharashtra
Name
Inzmam Khan
Address
null Nagpur, Maharashtra, 440030, India
air chilled conditioner in Nagpur
Report incorrect details




















