
Rice Mill Machine
Price: 18000 INR / Piece
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
10 Piece
In Stock
Product Specifications
| Color | Red |
| Material | Steel |
| Power | 1.5 kW |
| Capacity | 50 kg/h |
| Dimensions | 1m x 0.7m x 1.2m |
| Weight | 150 kg |
| Usage | Rice milling and processing for commercial and industrial applications. |
| Features | Rice milling, High output, Durable design, Easy operation, Efficient process |
| Supply Ability | All kerala Per Week |
| Delivery Time | 2 Week |
| Main Domestic Market | South India |
Product Overview
Key Features
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Uthukkottai, Tamil Nadu
Name
Dhanancheliyan
Address
null Uthukkottai, Tamil Nadu, 602026, India
Report incorrect details























