
Powder Coated Full Height Turnstile Gate Mt402-2-b
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Steel |
| Finish | Powder coated |
| Color | Black |
| Height | 2100 mm |
| Width | 1200 mm |
| Weight | 200 kg |
| Usage | Access control in parking areas, offices etc. |
| Warranty | 1 year |
| Features | Secure access, Durable design, Easy install, Long life, Optimum performance |
| Payment Terms | Others, Cash in Advance (CID), Cheque, Cash Advance (CA) |
| Delivery Time | 1 Week |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
Application : Outside The House, Parking Area
Condition : New
Quality : Good
Advantages : Easy to Install
Durability : Long life
Performance : Optimum
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Employee Count
25
Establishment
2010
Working Days
Monday To Sunday
Payment Mode
Telegraphic Transfer (T/T)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Shenzhen, Guangdong
Name
Mrs Elena Lee
Address
No.164, Pingxing North Road, Pinghu Street, Longgang District, Shenzhen, Guangdong, 518000, China
full height turnstile in Shenzhen
Report incorrect details





















