
Omron Programmable Controller, Cp1e-n20dr-d - Application: Industrial Automation And Control Systems
Price: 4997.00 INR / Number
(4997.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
Minimum Pack Size :
10
In Stock
Product Specifications
| Main Material | Plastic and electronic components |
| Processing Type | Other, Programmable |
| Condition | New |
| Function | Programmable logic controller for industrial applications |
| Application | Industrial automation and control systems |
| Dimension (L*W*H) | 90x85x49 mm |
| Power Mode | Other, DC and relay output |
| Voltage | 24 V DC |
| Power Consumption | 6 W max |
| Accessories | None specified |
| Warranty | 1 year |
| Product Unit | 20 Piece/Pieces |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Price | 4997.00 INR (Approx.) |
| Mop | 10 |
| Brand Name | OMRON |
| Moq | 10 |
| Stock Quantity | 50 |
| Returnable | No |
| Currency | INR |
| Price Type | fixed |
| Minimum Ordered Packs | 10 |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Supplier, Trading Company, Wholesaler
Employee Count
12
Establishment
2011
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
06AAPCS2051R1ZR
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 06AAPCS2051R1ZR
Gurugram, Haryana
Sales Manager
Mr. Gaurav
Members since
3 Years
Address
1/1, Block-A, Krishna Nagar, Basai Road, Near Enkay Rubber Factory, Gurugram, Haryana, 122001, India
Report incorrect details






















