





Nilkamal Fml - Color: Blue
Price: 8719.02 INR / Piece
(7389.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
8719.02 INR / Piece
Weight :
15.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Feature | Eco-Friendly |
| Design | Plain |
| Origin | India |
| Color | Blue |
| Size | Standard |
| Finishing | Polishing |
| Usage | Industrial |
| Folded | No |
| Material | Iron, Aluminum |
| Inflatable | Yes |
| FOB Port | JAWAHARLAL NEHRU PORT |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 100 Per Month |
| Delivery Time | 7 Days |
| Sample Available | No |
| Sample Policy | Sample costs shipping and taxes has to be paid by the buyer |
| Packaging Details | FOR EXPORT BOX PACKING FOR DOMESTIC PLASTIC RAPPING |
| Main Export Market(s) | Africa |
| Main Domestic Market | All India |
| Mop | 1 |
| Stock Quantity | 10 |
| GSTIN | 18% |
| Weight | 15.00 Kilogram |
| Pkg Box Length | 37.00 cm |
| Color | Blue |
| Price Type | fixed |
| Price | 7389.00 INR (Approx.) |
| Shipping Type | actual |
| Pkg Box Height | 182.00 cm |
| Packsize | 1 |
| Pkg Box Breadth | 59.50 cm |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| MRP | 8719.02 INR |
| Currency | INR |
| Returnable | No |
| Brand Name | NILKAMAL |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
40
Establishment
2008
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
27AFHPC5395Q1ZR
Payment Mode
Cheque/DD, Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Wallet & UPI
Certification
ISO 9001:2015/14001:2015/14001:2018
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AFHPC5395Q1ZR
Mumbai, Maharashtra
Manager
Mr. Dhiraj Chamariya
Members since
2 Years
Address
Shop No. 12/13, Sai Dham Nagar, Near Charkop Bus, Depot, Kandivali West, Mumbai, Maharashtra, 400067, India
Report incorrect details













