
Mixer Grinder Machine - Stainless Steel, Various Sizes Offer Timely Delivery, Designed To International Quality Standards
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Stainless steel |
| Power | 500W |
| Speeds | 3 |
| Dimensions | 20x15x25cm |
| Weight | 3 kg |
| Warranty | 1 year |
| Usage | Grinding spices, chutney, and making batters. |
| Features | Easy use, Efficient, Durable, Versatile, Compact |
| Payment Terms | Cash on Delivery (COD), Cash Advance (CA) |
| Delivery Time | 14 Days |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Packaging Details | clean and seal proof packaging |
| Main Domestic Market | Delhi |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Establishment
2008
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AQSPK8182F1ZB
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AQSPK8182F1ZB
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Rajesh Kumar
Members since
13 Years
Address
Khasra No-6/18, Main G.t Road, North West, Delhi, Delhi, 110042, India
mixer grinder in Delhi
Report incorrect details











































