
Led Wall Track Light Design: Modern
Price: 650.00 INR / Piece
(650.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Material | Aluminum |
| Dimensions | 4x3x2 inches |
| Wattage | 5W |
| Voltage | 12V |
| Color Temperature | 3000K |
| Lumens | 350lm |
| IP Rating | IP20 |
| Features | Adjustable Focus, Energy Efficient, Easy Installation, Long Lifespan, Durable Design, Modern Style, Compact Size, Bright Light |
| Product Type | LED Wall Track Light |
| Usage | commercial |
| Design | modern |
| Warranty | Yes |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 5000 Per Month |
| Delivery Time | 7-10 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Moq | 1 |
| Mop | 1 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Returnable | No |
| Currency | INR |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Packsize | 1 |
| Stock Quantity | 1000 |
| Price Type | fixed |
| Price | 650.00 INR (Approx.) |
| Brand Name | VISION ENTERPRISES |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
20
Establishment
2018
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07BMOPA1607E1ZI
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07BMOPA1607E1ZI
Delhi, Delhi
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mrs Nisha Arora
Address
First Floor, Plot No- 39/40, Khasra No 349 And 350, Village Shahabad Mohd Pur, Delhi, Delhi, 110061, India
led track light in Delhi
Report incorrect details


































