
Led Bulb - Led & Plastic, E27 Base, White Color, 5-10w, 220v | Easy Install, Eco-friendly, Energy Saving, Low Voltage, Zero Uv, 25000 Hrs Lifespan
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | LED Lamp |
| Dominant Color | White |
| Wattage | 5-10W |
| Voltage | 220V |
| Base Type | E27 |
| Luminous Flux | 500-800 lm |
| Material | Plastic, LED |
| Usage | Indoor and outdoor lighting |
| Lifespan | 25000 hrs |
| Features | Energy saving, Zero UV, Low voltage, Easy install, Eco-friendly |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
2020
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
09EUNPD5243P1ZY
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 09EUNPD5243P1ZY
Ghaziabad, Uttar Pradesh
Proprietor
Mr. Yogesh
Address
SRA - 125C, Shipra Riviera, Gyan Khand -3, Ghaziabad, Uttar Pradesh, 201014, India
led bulbs in Ghaziabad
Report incorrect details

































