
Led Bulb
Price: 100 INR / Piece
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
100 Piece
In Stock
Product Specifications
| Product Type | LED Lamp |
| Base Type | E26 |
| Wattage | 10W |
| Lumens | 800lm |
| Color Temperature | 2700K |
| Material | Plastic/Glass |
| Dimensions | 110mm |
| Usage | General illumination, residential and commercial applications |
| Features | Energy efficient, Long lifespan, Bright light, Easy install |
| Payment Terms | Cash on Delivery (COD), Cash Against Delivery (CAD), Cash Advance (CA) |
| Supply Ability | 100 Per Day |
| Delivery Time | 3 Days |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Main Export Market(s) | Asia |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Chitapur, Karnataka
Name
Hakeel Ahmed
Address
null Chitapur, Karnataka, 585228, India
Report incorrect details
























