
High Quality Indoor Play Equipment Tunnel
Price: 18716.32 INR / Piece
(16711.00 INR + 12% GST)
Get Latest Price
MRP:
18990.00 INR / Piece
Weight :
5.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Indoor Playground |
| Material | PLASTIC |
| Size | 215 X 100 X 103 CM |
| Installation Guideline | Indoor |
| Function | INDOOR PLAY EQUIPMENT TUNNEL |
| Age | 5+ Years |
| Payment Terms | Paypal, Cash Advance (CA) |
| Supply Ability | 5 Per Day |
| Delivery Time | 10 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Packsize | 1 |
| Moq | 1 |
| Shipping Type | free |
| Price Type | fixed |
| Stock Quantity | 100 |
| Brand Name | KHELOKUDOO |
| GSTIN | 12% |
| MRP | 18990.00 INR |
| Currency | INR |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Returnable | No |
| Price | 16711.00 INR (Approx.) |
| Mop | 1 |
| Pkg Box Length | 215.00 cm |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Pkg Box Height | 103.00 cm |
| Pkg Box Breadth | 100.00 cm |
| Weight | 5.00 Kilogram |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
Product Overview
Key Features
Country of Origin : Made in India
Product Code : LF 932 A
Color : multicolor
Age Group : 5+yr
Brand : khelokudoo
Features:
Climb and crawl through a colorful caterpillar shaped tunnel for kids.
It provides them with imaginative play and can help improve their motor skills. Suitable for use in preschools, daycares, at home and more.
Company Details
Business Type
Importer, Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
25
Establishment
2018
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27AATFK6038P1ZE
Certification
ISO 9001
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AATFK6038P1ZE
Nagpur, Maharashtra
Accepts only Domestic inquiries
Partner
Mr Yogesh Chugh
Members since
3 Years
Address
Warehouse No - 7, Behind Arco Road lines, Khadgaon Road, Wadi, Nagpur, Maharashtra, 440023, India
indoor play equipment in Nagpur
Report incorrect details































