
Electric Product
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Copper |
| Insulation | PVC |
| Diameter | 2.5 mm |
| Length | 100 m |
| Voltage | 230V |
| Current | 16A |
| Usage | Residential wiring, industrial applications, various electrical setups |
| Features | Safe wiring, Easy installation, Durable, Color-coded, Reliable |
Product Overview
Key Features
electric product
Working Days
Monday To Sunday
More Products From This Seller
Seller Details
Ahmedabad, Gujarat
Name
Ajay Khunt
Address
null Ahmedabad, Gujarat, India
Report incorrect details