
Dome Ip Camera
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | IP Camera |
| Dominant Color | Black |
| Resolution | 1080p |
| Lens | 3.6mm |
| Power | 12V DC |
| Material | Plastic |
| Dimensions | 100x100x80 mm |
| Usage | Indoor and outdoor security surveillance in Pune and nearby areas |
| IR Range | 20m |
| Network | Wired/Wireless |
| Features | High resolution, Long distance, Compact design, Easy install, Secure surveillance |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
11
Establishment
2008
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27AABFW8414F1Z5
Payment Mode
Cash on Delivery (COD), Cash Advance (CA), Cash in Advance (CID)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AABFW8414F1Z5
Pune, Maharashtra
CEO
Mr. Sudhir Jain
Address
CTS No. - 450, Shree Complex Office No - 10/12, Tapkir Galli, Budhwar Peth, Pune, Maharashtra, 411002, India
ip dome camera in Pune
Report incorrect details






























