
Trendy Air Conditioners - Premium Quality Components , Eye-catching Design For Enhanced Comfort
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | AC Unit |
| Color | White |
| Power | 1.5kW |
| Refrigerant | R32 |
| Dimensions | 1000x200mm |
| Weight | 15kg |
| Usage | Room cooling,home,office |
| Features | Cooling, Efficient, Stylish, Quiet operation, Easy install |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, MTK ELECTRONIC has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Air Conditioner in bulk from MTK ELECTRONIC at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier
Employee Count
5
Establishment
2014
GST NO
07ARIPM2328Q1ZA
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07ARIPM2328Q1ZA
Delhi, Delhi
Name
Mr. Gopal Maheshwari
Address
C-495, MAIN 100 FOOT ROAD, CHAJJUPUR COLONY, SHAHDARA, Delhi, Delhi, 110032, India
Report incorrect details


























