
Mobile Earphone - Premium Quality Raw Materials, Lightweight Design - Durable, Breakage Free, High Performance, Crystal Clear Sound
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Earbuds |
| Color | Black |
| Connector | 3.5mm |
| Driver Size | 10mm |
| Cord Length | 1.2m |
| Material | Plastic, Rubber |
| Usage | Mobile phone calls and audio playback |
| Features | Clear sound, Lightweight, Durable, Affordable |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Main Domestic Market | All India |
| Delivery Time | 1 Week |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Tzone has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mobile Phones, Accessories & Parts in bulk from Tzone at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Employee Count
4
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Mumbai, Maharashtra
Name
Mr. Nilesh Jain
Address
Shop No. 555, Opp. Orchind City Center Bellasis Road, Mumbai, Maharashtra, 400008, India
earphone in Mumbai
Report incorrect details































