
Mobile Earphone - High-quality Audio, Durable Design, Comfortable Fit, Extensive Compatibility
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | White |
| Driver Size | 8mm |
| Frequency Response | 20-20kHz |
| Sensitivity | 100dB |
| Impedance | 32 ohms |
| Cable Length | 1.2m |
| Connector Type | 3.5mm |
| Usage | Mobile phone audio |
| Packaging | Retail box |
| Weight | 15g |
| Warranty | 1 year |
| Features | Clear sound, Durable build, Portable design, Affordable price, Compact size |
| Payment Terms | Others, Telegraphic Transfer (T/T) |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Xing International has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mobile Phones, Accessories & Parts in bulk from Xing International at Trade India quality-assured products.
Business Type
Importer, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
New Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Avinash
Address
Shop No. 2805/20, 3rd Floor, Ajmal Khan Rd, Beadonpura, Karol Bagh, New Delhi, Delhi, 110005, India
Report incorrect details




































