
Mobile Earphone
Price: 399 INR / Piece
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
1000 Piece
Brand Name :
G4genius
In Stock
Product Specifications
| Color | Black |
| Connector | 3.5mm |
| Length | 1.2m |
| Driver Size | 10mm |
| Frequency Response | 20-20kHz |
| Sensitivity | 100dB |
| Impedance | 32Ω |
| Usage | Handsfree calls and audio playback on smartphones, tablets, laptops |
| Features | Handsfree calling, Universal fit, Compact design, Clear audio, Durable build |
| Supply Ability | 1000 Per Day |
| Delivery Time | 3 Days |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Manufacturer, Distributor, Supplier
Employee Count
10
Establishment
2016
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
07AAPFG7226H1Z5
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAPFG7226H1Z5
Delhi, Delhi
Accepts only Domestic inquiries
Partner
Mr Amit Miglani
Address
85, Basement, Suvidha Kunj, Pitampura, Delhi, Delhi, 110034, India
earphone in Delhi
Report incorrect details

































