
Mobile Earphone - Advanced Acoustic Technology | Ergonomic Design, High-fidelity Sound, Lightweight Comfort
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | Black |
| Connector | 3.5mm |
| Cable Length | 1.2m |
| Driver Size | 9mm |
| Frequency Response | 20-20kHz |
| Sensitivity | 100dB |
| Usage | Mobile phone audio playback |
| Impedance | 16 ohms |
| Features | Portable audio, Wired connection, Earbud design, Compact size, High fidelity |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, C.M. ENTERPRISES has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mobile Phones, Accessories & Parts in bulk from C.M. ENTERPRISES at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Report incorrect details































