
Mobile Earphone - Superior Quality Raw Material, Innovative Technology | High-fidelity Sound, Comfortable Fit, Durable Design
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Earbuds |
| Color | Black |
| Connector Type | 3.5mm |
| Driver Size | 10mm |
| Frequency Response | 20-20kHz |
| Cable Length | 1.2m |
| Impedance | 32 ohms |
| Usage | Mobile phone calls and audio playback |
| Features | Portable audio, Wired connection, In-ear design, Compact size, Affordable price, Stereo sound |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Thakur Collection has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mobile Phones, Accessories & Parts in bulk from Thakur Collection at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Ghaziabad, Uttar Pradesh
Name
Mr. Bhagat
Address
No-B/44, Sector-9, Vijay nagar, Near Railway Station, Ghaziabad, Uttar Pradesh, 201001, India
earphone in Ghaziabad
Report incorrect details
































