
Mobile Earphone - Soft Texture, Flexible Cord | Adjustable Volume Button, Exceptional Sound Quality
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | Black |
| Connector | 3.5mm |
| Cable Length | 1.2m |
| Driver Size | 10mm |
| Frequency Response | 20-20kHz |
| Sensitivity | 100dB |
| Impedance | 32 ohms |
| Usage | Mobile phone calls and audio playback |
| Features | Soft texture, Flexible cord, Volume control, Stereo sound, Durable design |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Black Jack Enterprise has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mobile Phones, Accessories & Parts in bulk from Black Jack Enterprise at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Surat, Gujarat
Director
Mr. Piyush Kanani
Address
A-66, Sargam Society, Punagam, Surat, Gujarat, 395010, India
earphone in Surat
Report incorrect details








































