
Mobile Charger - Nylon Braided Cable, 80x50x30 Mm, Six Ports, 100g | Compact Design, Fast Charging, Shock Resistant, Supports Multiple Devices
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Number of Ports | Six |
| Cable Material | Nylon braided |
| Connector Types | Multiple |
| Input Voltage | 100-240V |
| Output Voltage | 5V |
| Dimensions | 80x50x30 mm |
| Weight | 100g |
| Usage | Simultaneous charging of six mobile phones with different connector types. |
| Warranty | 1 year |
| Features | Fast charging, Multiple devices, Durable cable, Compact design, Shock resistant |
Company Details
Business Type
Supplier, Trading Company
Employee Count
12
Establishment
2018
Working Days
Monday To Sunday
Payment Mode
Cash on Delivery (COD), Cash Advance (CA), Cash in Advance (CID), Cheque, Days after Acceptance (DA), Delivery Point (DP), Letter of Credit (L/C), Letter of Credit at Sight (Sight L/C), Telegraphic Transfer (T/T), Western Union, Paypal, Others
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Patna, Bihar
CEO
Mr Ahan
Address
Area- Daudpur, Vill.Masuri,Opp. Kidzee School, Patna, Bihar, 804452, India
mobile charger in Patna
Report incorrect details





































