
Mobile Charger - Premium Quality Material, Compact Size, High Efficiency - Ideal For Fast Charging
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Mobile Charger |
| Color | Black |
| Input Voltage | 100-240V |
| Output Voltage | 5V |
| Output Current | 1A |
| Cable Length | 1m |
| Usage | Charges mobile phones and other compatible devices. |
| Certification | BIS |
| Features | Portable power, Fast charging, Universal use, Reliable device |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Preet Traders has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mobile Phones, Accessories & Parts in bulk from Preet Traders at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Vicky
Address
No. 37/113, Near East Rohini Metro Station, Sector 7, Rohini. Delhi, Delhi, 110085, India
mobile charger in Delhi
Report incorrect details






























