
Mobile Chargers - High-quality Fast Charging | Safe And Instant Power Delivery
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | Black |
| Input Voltage | 100-240V |
| Output Voltage | 5V |
| Output Current | 1A |
| Cable Length | 1m |
| Usage | Mobile phone charging |
| Warranty | 1 year |
| Features | Fast charging, Safe charging, Instant charge, Low cost |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Bharath Industries has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mobile Phones, Accessories & Parts in bulk from Bharath Industries at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Bokaro, Jharkhand
Proprietor
Mr. Anup
Address
rang office, badka gaon, Hazaribagh, Bokaro, Jharkhand, 829149, India
mobile charger in Bokaro
Report incorrect details


























