
Mobile Charger By Sharakh Enterprises
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | Black |
| Output Voltage | 5V |
| Output Current | 1A |
| Cable Length | 1m |
| Connector Type | USB-C |
| Input Voltage | 100-240V |
| Usage | Mobile phone charging, compatible with various Android devices. |
| Compliance | CE |
| Features | Fast charging, Compact design, Durable build, Reliable power, Easy connection |
| Payment Terms | Cash on Delivery (COD), Delivery Point (DP), Cash Against Delivery (CAD), Days after Acceptance (DA), Cash in Advance (CID), Cheque, Cash Advance (CA) |
| Delivery Time | 5 Days |
| Packaging Details | packed in boxes |
| Main Export Market(s) | Asia |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Sharakh Enterprises has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mobile Phones, Accessories & Parts in bulk from Sharakh Enterprises at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Employee Count
2
Establishment
2018
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Koppal, Karnataka
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr Sharakh
Address
Sharakh Masood, Elahi Colony, Near TMAES College, Koppal Road, Gangavati, Koppal, Karnataka, 583227, India
mobile charger in Koppal
Report incorrect details




































