
Laptop Adapter - High-performance Material With Long-lasting Durability | Supreme Quality, Innovative Technology
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Output Voltage | 19V |
| Output Current | 3.42A |
| Input Voltage | 100-240V |
| Connector Type | DC Barrel |
| Cable Length | 1.5m |
| Usage | Laptop power supply for various models |
| Certification | CE |
| Features | Power Delivery, Reliable Charging, Compact Design, Durable Build, Efficient Power |
| Payment Terms | Telegraphic Transfer (T/T), Western Union, Paypal, Others |
| Delivery Time | 1 Week |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, S K Softech has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Hardware Components from S K Softech at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Greater Noida, Uttar Pradesh
Name
Mr. Sahil Khan
Address
SF-27, Parsvnath Bibhab Plaza Commercial Belt, Alpha-1, Greater Noida, Uttar Pradesh, India
laptop adapter in Greater Noida
Report incorrect details







































