
Laptop Adapters - High-quality Raw Materials, 1 Year Warranty Guaranteed
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | Black |
| Input Voltage | 100-240V |
| Output Voltage | 19V |
| Output Current | 3.42A |
| Connector Type | 5.5x2.5mm |
| Cable Length | 1.5m |
| Warranty | 1 Year |
| Certification | ISO |
| Usage | Power laptops reliably and efficiently. Designed for various models. |
| Features | Reliable power, Efficient charging, Easy installation, Long lifespan, Warranty included |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Acube Solutions has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Computer Accessories from Acube Solutions at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Distributor, Supplier
Establishment
2011
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Noida, Uttar Pradesh
proprietor
Mr. Ankit Kumar
Address
shop No. 11, Harbans Market, Sector-27, Near Sector-18 Metro Station, Noida, Uttar Pradesh, 201301, India
laptop adapter in Noida
Report incorrect details

































