
Cctv Camera Power Supply - High-quality Material, Efficient Voltage Regulation | Timely Delivery, Cost-effective Solutions
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Metal |
| Dimensions | 150x100x80 mm |
| Input Voltage | 110-240V |
| Output Voltage | 12V/5V |
| Output Current | 10A/5A |
| Efficiency | 85% |
| Weight | 1kg |
| Features | Stable Power, Reliable Output, Durable Design, Efficient Cooling, Easy Installation, Multiple Outputs, Compact Size, Cost Effective |
| Payment Terms | Cheque, Cash Advance (CA) |
| Supply Ability | As per customer requirement Per Week |
| Delivery Time | one Week |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Saumyaa Automation has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Power Supplies in bulk from Saumyaa Automation at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
GST NO
24BEYPS8196A1ZT
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24BEYPS8196A1ZT
Vadodara, Gujarat
Name
Mr. Ankur Shah
Address
FF-113, PHONIX COMPLEX, SAYAJIGUNJ, Vadodara, Gujarat, 390005, India
cctv power supply in Vadodara
Report incorrect details










































