
Cctv Camera Power Supply - Short Circuit & Overload Protection | Optimum Performance, Affordable Rates, Superior Logistics Network
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Dimensions | 120x100x50mm |
| Material | Metal casing |
| Input Voltage | 110-240V |
| Output Voltage | 12V/24V |
| Output Current | 5A/10A |
| Efficiency | 85% |
| Protection | Short circuit and overload |
| Features | Short circuit protection, Overload protection, Optimum performance, Affordable price, Reliable power, Efficient design, Easy installation |
| Product Type | Power Supply |
| Payment Terms | Telegraphic Transfer (T/T), Others |
| Delivery Time | 3-4 Week |
| Packaging Details | As required. |
Product Overview
Key Features
Owing to our brilliant logistics network.
Optimum performance.
Affordable rates.
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Sai Deep Enterprises has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Power Supplies in bulk from Sai Deep Enterprises at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Ambernath, Maharashtra
Proprietor
Mr. Sanjay Joshi
Address
Plot No. 242, Sai Kripa Dashnam Goswami Housing Society, Vadvali Section, Ambernath East, Ambernath, Maharashtra, 421501, India
cctv power supply in Ambernath
Report incorrect details










































