
Cctv Camera
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Image Sensor | CMOS |
| Resolution | 2MP |
| Lens | 2.8mm |
| Night Vision Range | 20m |
| Power Supply | 12V DC |
| Usage | Indoor/outdoor security surveillance |
| Housing Material | Plastic |
| Features | High Resolution, Night Vision, Motion Detection, Zoom Facility, Bright Image |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Service Provider, Supplier
Establishment
1996
GST NO
07AAFCP2210F1ZY
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAFCP2210F1ZY
New Delhi, Delhi
Accepts only Domestic inquiries
Director
Mr. Gopal Pandey
Address
T-210C, Basement, Savitri Nagar, New Delhi, Delhi, 110017, India
Report incorrect details


































