
Haier Air Conditioners - Ionizer Series | Energy-efficient, Eco-compatible, User-friendly Features, Latest Technology
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Model | Ionizer Series |
| Color | Silver |
| Cooling Capacity | 1-5kW |
| Dimensions | Variable |
| Power Supply | 220-240V |
| Refrigerant | R32/R410A |
| Usage | Home/Office cooling |
| Energy Rating | A++/A+ |
| Features | Energy efficient, Eco-friendly, User-friendly, Reliable service, Cooling system, Ionizer technology |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Cold Wave Refrigeration has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Air Conditioner in bulk from Cold Wave Refrigeration at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Establishment
2017
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
09AZDPS0725N1ZY
Payment Mode
Cash Against Delivery (CAD), Cash Advance (CA)
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 09AZDPS0725N1ZY
Noida, Uttar Pradesh
Proprietor
Mr. R. K. Srivastava
Address
Sector- 27, Near Hukum Singh Market, Opp- Nithari Road, Atta Noida, Uttar Pradesh, 201301, India
Report incorrect details































