
Vacuum Cleaners - Supreme Quality Raw Material, Innovative Technology , Professionally Tested Assortment
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Power | 1200W |
| Weight | 5-8kg |
| Capacity | 1.5L |
| Cord Length | 5m |
| Filtration | HEPA |
| Material | Plastic |
| Usage | Home cleaning, offices, small commercial spaces. |
| Features | Powerful suction, Easy cleaning, Lightweight design, Versatile use, Durable build |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Robin Rocket has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Vacuum Cleaner from Robin Rocket at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Establishment
2015
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Hyderabad, Telangana
Name
Mr. Md Sami Uddin
Address
Bhavani Towers, plot no 52, #3, Anand Bhag Cross roads, Near to cinipoils, Malkajgiri, Hyderabad, Telangana, 500047, India
car vacuum cleaners in Hyderabad
Report incorrect details




































