
Technowiz Vacuum Cleaner
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Vacuum Cleaner |
| Dominant Color | Blue |
| Power | 1200W |
| Capacity | 10 Liters |
| Material | Plastic |
| Weight | 5 kg |
| Dimensions | 35x30x40 cm |
| Usage | Dry and wet cleaning of floors, furniture and other surfaces in commercial and industrial settings |
| Features | Portable, Rustproof, Easy Cleaning, Efficient, Durable, Lightweight |
Product Overview
Key Features
Condition: New
Finished: Fine Finished
Rust Resistance: Yes
Portable: Yes
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, TECHNOWIZ SERVICES has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Vacuum Cleaner from TECHNOWIZ SERVICES at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
7
Establishment
2012
Working Days
Sunday To Sunday
GST NO
06APRPP1420P1ZF
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 06APRPP1420P1ZF
Gurugram, Haryana
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. P. N. Pradhan
Address
2nd Floor, Bhanu Complex, M. G. Road, Sukhrali, Gurugram, Haryana, 122001, India
Report incorrect details



























