
Tijarah Vacuum Cleaner
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Vacuum cleaner |
| Color | Blue |
| Power | 1200W |
| Weight | 5 kg |
| Capacity | 1.5L |
| Cord Length | 5m |
| Filter Type | HEPA |
| Usage | Home and office cleaning; dust and debris removal |
| Features | Powerful suction, Easy cleaning, Efficient dust removal, Home & office use |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Tijarah tools & hardware has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Vacuum Cleaner in bulk from Tijarah tools & hardware at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor
GST NO
29ACOPV6501D1ZC
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 29ACOPV6501D1ZC
Bengaluru, Karnataka
partner
Mr. Haris
Address
#1, Subhan saheb lane sjp road cross. Bengaluru, Karnataka, 560002, India
cordless vacuum cleaner in Bengaluru
Report incorrect details









































