
Semi Automatic Computerized Injector Cleaning & Testing Machine
Price: 48000.00 INR / Piece
(48000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Used For | Injector Cleaning & Testing |
| Color | Blue / Metallic Gray |
| Operate Method | Semi Automatic |
| Length | Approx. 420 mm |
| Product Type | Other, Semi Automatic Computerized Injector Cleaning & Testing Machine |
| Width | Approx. 350 mm |
| Working Voltage | 230 V |
| Size | Compact |
| Usage | Industrial |
| Power Source | Other, Single Phase |
| Motor Power | 15 Amp |
| Material | MS Body, Polycarbonate panel |
| Supply Ability | 10 Per Month |
| Delivery Time | 7 Days |
| Currency | INR |
| Mop | 1 |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Brand Name | FALCONS GARAGE SOLUTIONS PVT. LTD. |
| Price | 48000.00 INR (Approx.) |
| Color | Blue / Metallic Gray |
| Price Type | fixed |
| Stock Quantity | 5 |
| Moq | 1 |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Returnable | No |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
2017
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
24AADCF1434D1ZA
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cheque/DD
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24AADCF1434D1ZA
Ahmedabad, Gujarat
Accepts only Domestic inquiries
Director
Mr. Madhu Sudan Sharma
Members since
9 Years
Address
710, Rashmi Growth Hub, Odhav to Vastral, S P Ring Road, Odhav, Ahmedabad, Gujarat, 382415, India
injection machines in Ahmedabad
Report incorrect details

































