
Pen Drive - High Grade Material, Modern High-performance Design | Durable And Reliable Data Storage Solution
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Capacity | 16GB-64GB |
| Interface | USB 2.0/3.0 |
| Material | Plastic |
| Dimensions | 58x18x8 mm |
| Weight | Less than 10g |
| Usage | Data backup, file transfer and storage |
| Compatibility | Windows,Mac OS |
| Features | Data storage, Portable, Reliable, Easy use, Fast transfer |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, OMM Associates has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Data Storage Devices in bulk from OMM Associates at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Berhampur, Odisha
Proprietor
Mr. Padmalochan Panda
Address
6th Lane, Gandhinagar, Berhampur, Odisha, 760001, India
pen drive in Berhampur
Report incorrect details
































